Poszukiwany próbował ukryć się przed policjantami w pudełku po telewizorze

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Mężczyzna próbował uniknąć kary i od ponad miesiąca ukrywał się przed organami ścigania. Wpadł w ubiegłą środę, kiedy do mieszkania, w którym się ukrywał przyjechali policjanci.

Do zdarzenia doszło w minioną środę około godz. 6 rano. Dzielnicowi biłgorajskiej komendy udali się do miejsca zamieszkania poszukiwanego 35-latka. Tam go jednak nie zastali.

Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania od drugiej połowy lipca tego roku. Był wielokrotnie karany m.in. za pobicie, kradzież, posiadanie narkotyków i nie wywiązywanie się z obowiązku alimentacyjnego.

Policjanci na podstawie własnych informacji ustalili, że może on przebywać u znajomego 45-latka w tej samej miejscowości. Natychmiast udali się pod jego dom i zauważyli poszukiwanego przez okno.

Drzwi do budynku były zamknięte, a właściciel w widocznym stanie nietrzeźwości nie reagował na polecenia otworzenia drzwi. Policjanci poprosili straż pożarną, która po przybyciu na miejsce siłowo otworzyła drzwi.

Po wejściu do środka okazało się, że 35-latek ukrył się przed policjantami w pudełku po 48-calowym telewizorze, które znajdowało się na piecu kaflowym.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy a następnie do Zakładu Karnego. W chwili zatrzymania znajdował się w stanie nietrzeźwości, miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu.

Teraz najbliższe 7 miesięcy spędzi w zakładzie karnym.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.