Poszukiwany listem gończym zabarykadował się w mieszkaniu. Policjanci wezwali strażaków

strażacy w akcji
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policja ujęła mieszkańca Lublina, który w środę zabarykadował się w jednym z mieszkań na terenie naszego miasta. Nie chciał otworzyć drzwi, więc policjanci wezwali strażaków.

W środę policjanci z VI komisariatu zatrzymali dwie osoby poszukiwane listami gończymi. Był to efekt skrupulatnej pracy operacyjnej. 43-latka ukrywała się w jednym z mieszkań na osiedlu Nałkowskich, natomiast 21-letni lublinianin postanowił zabarykadować się w mieszkaniu.

Funkcjonariusze wiedząc, że mężczyzna jest w środku, jednak pomimo wielokrotnego pukania do drzwi nikt nie otwierał. Dopiero wezwana na miejsce straż pożarna i funkcjonariusze przygotowani do wyważenia, skłoniły 21-latka do wyjścia z mieszkania.

Zarówno 43-latka, jak i 21-latek trafili już do zakładu karnego.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.