Poszukiwany listem gończym ukrył się w wersalce

schował się w wersalce policja

Poszukiwany listem gończym do obycia kary ponad 3 lat pozbawienia wolności 29-letni mężczyzna, próbował uniknąć zatrzymania przez organy ścigania. Ukrył się w wersalce.

 

Mężczyzna został skazany za rozbój i pobicie. Usłyszał on dwa wyroki: 3 lat i 4 miesięcy pozbawienia wolności. Po odbyciu części kary wyszedł na przepustkę, z której już nie powrócił. Od tej pory poszukiwany był listem gończym. Policjanci z Komisariatu Policji w Bełżycach ustalili, że może ukrywać się w jednym z mieszkań na terenie miasta.

 

W minioną niedzielę funkcjonariusze odwiedzili mieszkanie, w którym mógł przebywać poszukiwany. Drzwi mieszkania po dłuższym czasie otworzyła żona mężczyzny. Oświadczyła, że męża nie ma w domu i już od dłuższego czasu nie utrzymuje z nim kontaktów.

 

Funkcjonariusze nie uwierzyli jednak kobiecie i przeszukali mieszkanie. W jednym z pokoi znaleźli 29-latka, który przed policjantami schował się w wersalce.

 

Mężczyzna teraz musi się liczyć z przedłużeniem wyroku, ponieważ nie wrócił z przepustki.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.