Poszukiwany listem gończym ukrył się w wersalce. Ma do odsiadki blisko 5 lat

68 111996 1

Chcąc uniknąć zatrzymania, więc postanowił schować się w wersalce. Nie udało się. Poszukiwany mężczyzna został zatrzymany. Ma do odsiadki blisko 5 lat.

 

Policjanci z Zespołu Poszukiwań KWP w Lublinie weszli do jednej z kamienic w centrum Lublina. Pod wskazanym adresem miał ukrywać się poszukiwany 31-letni Adrian B. z Lublina, który był poszukiwany na podstawie m.in. listu gończego przez prokuraturę.

 

Na swoim koncie ma wyłudzenia VAT, których dopuścił się na 2014 i 2015 roku. Mowa tu o kwocie blisko 260 tys. zł. Mężczyźnie groziła odsiadka na 4 lata i 11 miesięcy, przez co postanowił się ukrywać przed stróżami prawa.

 

Gdy policjanci weszli do mieszkania przebywające wewnątrz kobiety zgodnie twierdziły, że mężczyzny nie ma w domu i najprawdopodobniej przebywa za granicą. Jednak to nie wystarczyło funkcjonariuszom, którzy postanowili rozejrzeć się po mieszkaniu.

 

Standardowo sprawdzono również wersalkę, w której „zguba” się odnalazła. Z wersalki Adrian B. został przetransportowany do komendy, a później do zakładu karnego.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.