Poszukiwany listem gończym schował się w szafie

68 93499

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali wczoraj poszukiwanego listem gończym mężczyznę. 47-latek odpowie za popełnione w przeszłości przestępstwa.

Mężczyzna został zatrzymany wczoraj w jednym z lubelskich mieszkań. Poszukiwany listem gończym lublinianin. Odpowie za popełnione przed laty przestępstwa. W latach 90 –tych kierował zorganizowaną grupą przestępczą o charakterze zbrojnym, która podlegała pod Pruszków. Jej członkowie zajmowali się głównie rozbojami, wymuszeniami rozbójniczymi oraz handlem narkotykami.

Mężczyzna odpowie teraz za wydarzenia, które rozegrały się na terenie woj. mazowieckiego w 1993 roku. Wówczas zatrzymany wraz z innymi ustalonymi członkami grupy, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej bił i zastraszał ofiary. Sprawcy byli bardzo brutalni. Zabrali pieniądze i biżuterię. Straty oszacowano na kwotę 70 tys. zł.

Groźny przed laty przestępca wczoraj nie próbował użyć siły. Schował się przed policjantami w szafie myśląc, że uda mu się uniknąć kary. Mężczyzna osadzony został w Areszcie Śledczym.

(fot. policja)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.