Poszukiwani za pobicie w centrum Lublina. Kto rozpoznaje tych mężczyzn?

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Banaszek

Lubelscy policjanci opublikowali zdjęcie z monitoringu podejrzanych o pobicie mężczyzny na placu Lecha Kaczyńskiego w centrum Lublina. Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które rozpoznają podejrzanych.

Pobicie w centrum Lublina

Do zdarzania doszło 11 września na placu Lecha Kaczyńskiego w centrum Lublina. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów, mężczyźni dokonali pobicia młodego mężczyzny. Sprawcy znajdowali się w grupie kobiet, które nie brały udziału w zajściu. Dotychczas nie ustalono tożsamości dwóch mężczyzn.

Wizerunek sprawców zarejestrowały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z 1 komisariatem Policji w Lublinie przy alei Unii Lubelskie 23, telefon 47 811 24 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

Aktualizacja: Sprawcy pobicia zgłosili się dziś na I Komisariat Policji w Lublinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.