Poszedł popływać w zalewie Zemborzyckim. Strażacy ujawnili jego zwłoki podczas dzisiejszych ćwiczeń

Ćwiczenia straży pożarnej na zalewie Zemborzyckim
Ćwiczenia straży pożarnej na zalewie Zemborzyckim | fot. st. asp. Tomasz Stachyra, KW PSP Lublin

Strażacy podczas piątkowych ćwiczeń na zalewie Zemborzyckim ujawnili dryfujące ciało mężczyzny. Na brzegu ratownicy przeprowadzili akcję reanimacyjną, która nie przyniosła skutku. Trwa wyjaśnienia okoliczności śmierci mężczyzny.

Zostawił ubrania na brzegu i poszedł popływać w zalewie Zemborzyckim

Do zdarzenia doszło w piątek (24.06) około godz. 12.30. W przekazanych nam informacji wynika, że strażacy podczas ćwiczeń na zalewie Zemborzyckim ujawnili dryfujące ciało mężczyzny. Na miejsce udali się policjanci z wodnego posterunku oraz strażacy ze specjalistycznej grupy ratownictwa wodno-nurkowego.

Strażacy wydobyli ciało mężczyzny na brzeg, gdzie podjęto reanimację, która niestety nie przyniosła skutku. Lekarz stwierdził zgon ok. 30-letniego mężczyzny. Policjanci na brzegu zalewu od ul. Krężnickiej znaleźli ubrania należące do topielca.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna wybrał się popływać w wodach zalewu, bo był ubrany tylko w kąpielówki. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Teraz trwa wyjaśnianie okoliczności tragicznego zdarzenia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.