Pościg ulicami Lublina. Nie zatrzymali się do kontroli. W aucie przewozili narkotyki

Pościg za kierowcą mercedesa na ul. Kunickiego - w środku były narkotyki
Pościg za kierowcą mercedesa na ul. Kunickiego - w środku były narkotyki | fot. czytelniczka Patrycja, KMP Lublin

Policjanci po pościgu zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 28, 29, 30, którzy mercedesem przewozili 200 gramów marihuany. Kolejne 100 gramów narkotyku zabezpieczono w domu jednego z zatrzymanych.

Pościg ulicami Lublina za kierowcą mercedesa

W poniedziałek wieczorem funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie otrzymali anonimową informację, z której wynikało, że ulicami miasta może poruszać się mercedes przewożący narkotyki.

Niedługo później opisywany pojazd, na ulicy Kunickiego zauważyli mundurowi z drogówki. Siedzący za kierownicą mężczyzna zlekceważył wydawane przez funkcjonariuszy sygnały do zatrzymania i ruszył do ucieczki.

Policjanci spodziewając się takiego scenariusza od razu rozpoczęli pościg i niedługo później zatrzymali auto za wiaduktem kolejowym na ul. Kunickiego. Wewnątrz znajdowało się 3 mężczyzn w wieku 28, 29 i 30 lat.

„W pojeździe odnaleziono 200 gramów marihuany. Dodatkowo w trakcie przeszukania w domu jednego z mężczyzn policjanci odnaleźli i zabezpieczyli prawie 100 gramów narkotyku” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

Wszyscy mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, gdzie czekają na ogłoszenie zarzutów przesłuchanie przez prokuratora. Dodatkowo 28-latek siedzący za kierownicą mercedesa odpowie za niezatrzymanie się do kontroli.

Zatrzymanie mercedesa na ul. Kunickiego
Zatrzymanie mercedesa na ul. Kunickiego | fot. czytelniczka Patrycja
Zabezpieczona przez policjantów marihuana
Zabezpieczona przez policjantów marihuana | fot. KMP Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.