Porzucił odpady przy dwóch ulicach. Dostał 1000 zł mandatu i musiał zabrać pozostawione śmieci

Porzucone worki z odpadami przy ul. Wandy
Porzucone worki z odpadami przy ul. Wandy | fot. Straż Miejska

Tysiąc złotych mandatu – taką karę otrzymał mężczyzna, który podrzucił worki z odpadami na ulicach Wandy i Gnieźnieńskiej w Lublinie. Strażnicy miejscy szybko ustalił, skąd pochodzą odpady. Mężczyzna przyznał się do wykroczenia. Poza mandatem musiał też uprzątnąć teren.

Sprawca porzucenia odpadów ustalony

W Lublinie przy ulicach Wandy i Gnieźnieńskiej ktoś porzucił odpady. Funkcjonariusze Straży Miejskiej podczas przeprowadzonej kontroli stwierdzili porzucone worki z odpadami bytowymi. Funkcjonariusze przeprowadzili czynności, podczas których ustalili, że śmieci w obu lokalizacjach zostały podrzucone przez tę samą osobę.

Funkcjonariusze szybko ustalili, skąd pochodzą odpady i wytypowali ich właściciela. Mieszkaniec Lublina, który podrzucił worki ze śmieciami, został ukarany dwoma mandatami karnymi po 500 zł. Oprócz mandatu mężczyzna został zobowiązany do uprzątnięcia terenu z porzuconych odpadów.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.