Port Lotniczy Lublin: Do Warszawy polecimy codziennie!

Polskie Linie Lotnicze LOT
Samolot Bombardier-Q400 należący do LOT-u | fot. Port Lotniczy Lublin

Od kwietnia Polskie Linie Lotnicze LOT zwiększą częstotliwość rejsów na trasie Lublin – Warszawa do 7 w tygodniu. Do stolicy Polski polecimy siedem dni w tygodniu.

Lotnicze połączenie między Lublinem a Warszawą funkcjonuje od 3 września 2018 r. i jest realizowane przez Polskie Linie Lotnicze Lot. Rejsy odbywają się pięć razy w tygodniu (poniedziałki, środy, czwartki, piątki i niedziele). Do ich obsługi LOT przeznaczył samolot Bombardier Q400, na pokładzie którego znajduje się 78 foteli dla pasażerów.

„Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami LOT Polish Airlines zwiększają częstotliwość rejsów na trasie Lublin – Warszawa do 7 w tygodniu. Od sezonu Lato 2019, który rozpoczyna się 31 marca połączenie będzie obsługiwane codziennie. Dodatkowe rejsy będą uruchomione we wtorki i soboty” – mówi Piotr Jankowski, rzecznik Portu Lotniczego Lublin.

Korzystając z oferty Polskich Linii Lotniczych LOT bez problemu dolecicie z Lublina do: Wrocławia, Gdańska, Krakowa, Mediolanu, Paryża Berlina, Kopenhagi, Sztokholmu, Budapesztu, Wiednia, Frankfurtu, Nowego Jorku, Toronto, Moskwy, Brukseli i innych miast w ofercie LOT Polish Airlines.

„Zwiększona częstotliwość lotów na tej trasie potwierdza potencjał naszego regionu i daje pasażerom większe możliwości skorzystania z dogodnych połączeń przesiadkowych. Połączenie do Warszawy jest bowiem nie tylko połączeniem do reszty kraju, ale również uzupełnieniem oferty lotów europejskich i jest dobrze skomunikowane z falą rejsów transatlantyckich” – wyjaśnia Jankowski.

Ceny lotów rozpoczynają się od 169 zł.

Źródło: lubelskielotnisko.plWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.