Poranna kawa za darmo i każdego dnia ponownie w sieci restauracji McDonald's

Restauracje McDonald’s serwują od 7 marca poranną kawę za darmo. Każdy klient, który przyjdzie do McDonald’s otrzyma małą darmową kawę czarną, białą lub cappuccino.

McDonald’s po raz kolejny zdecydował się ponownie przeprowadzić akcję promocyjną pod hasłem Poranna kawa. Zasady akcji są proste: należy przyjść do restauracji McDonald’s w dzień powszedni do godz. 10.30, a w weekendy do godz. 11 i poprosić o darmową kawę. Otrzymamy ją bez żadnych kuponów i bez konieczności kupowania innych produktów.

Promocja w McDonald’s ma na celu przyzwyczajenie klienta do tego, że jadąc np. do pracy ma możliwość wypicia dobrej kawy w jednej z setek restauracji tej sieci w całej Polsce.

Klienci mogą zamówić małą kawę czarną, białą lub cappuccino na miejscu lub na wynos.

Na razie nie ma informacji, jak długo potrwa promocja. Prawdopodobnie zakończy się na Wielkanoc.

Restauracje McDonald’s w Lublinie, gdzie możemy napić się darmowej kawy:

  • Aleje Spółdzielczości Pracy 34
  • ul. Chemiczna/róg Witosa/
  • ul. Krakowskie Przedmieście 52
  • ul. Puławska 40
  • Aleje Tysiaclecia i Aleja Unii Lubelskiej/Tarasy Zamkowe

Jak Wam smakuje kawa z McDonald’s? Komentujcie!

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.