Popularny napis znika z centrum. Wróci w zimowej odsłonie. Zdradzamy szczegóły

Renowacja napisu Ilove LBN | fot. Miasto Lublin
Renowacja napisu Ilove LBN | fot. Miasto Lublin

Napis „I love Lublin” po raz pierwszy pojawił się w Lublinie latem w 2019 r. na czas Carnavalu Sztukmistrzów. Atrakcje pokochali mieszkańcy i turyści. Stała się symbolem naszego miasta i dobrą pamiątką z wizyty w nim.

Napis I<3LBN przejdzie renowacje i wróci w odmienionej wersji

Charakterystyczny wyjątkowy symbol naszego miasta, który stoi na Placu Litewskim, znika z Lublina. Jest to związane z zaplanowanymi pracami przygotowawczymi do renowacji miejskich iluminacji świąteczno-noworocznych. Każdy element napisu zostanie odświeżony i odnowiony.

Renowacja napisu Ilove LBN | fot. Miasto Lublin
Renowacja napisu Ilove LBN | fot. Miasto Lublin

Za kilka tygodni wróci we wszystkim dobrze znane miejsce w zimowej odsłonie. Jak zapewniają nas osoby odpowiedzialne za to przedsięwzięcie, wydarzy się to na początku grudnia.

To pierwsza taka renowacja napisu — przejdzie gruntowny lifting

Charakterystyczna iluminacja, która zdobi centrum Lublina w okresie świąteczno — noworocznym zmieni się nie do poznania. Zakres zamówienia obejmuje odbiór, demontaż, czyszczenie, lakierowanie i wymianę wszystkich komponentów składających się na poszczególne elementy iluminacji, włącznie z napisem „I love Lublin”.

Renowacja napisu Ilove LBN | fot. Miasto Lublin
Renowacja napisu Ilove LBN | fot. Miasto Lublin

Niespodzianka dla mieszkańców i turystów

Gruntowne odświeżenie sprawi, że napis wróci jak nowy, inny odmieniony. Już na początku grudnia znajdziemy go w tym samym miejscu w zimowej szacie, z elementem w kształcie choinki. Po świętach w miejscu choinki pojawi się serce, znane z dotychczasowej wersji napisu.

Iluminacja świąteczna jako napis Lublin z choinką
Iluminacja świąteczna jako napis Lublin z choinką | fot. Dominik Wąsik

Wyłonionym w przetargu wykonawcą kompleksowej renowacji iluminacji świąteczno-noworocznej Lublina jest Multidekor S.A z Piastowa.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.