Popularna sieć burgerowni otworzy swój pierwszy lokal w Lublinie

pasibus lublin vivo
Popularna sieci burgerowni Pasibus otworzy swój pierwszy lokal w Lublinie | materiały prasowe

Fani kultowych już burgerów i kulek serowych powinni być zachwyceni. Popularna sieć burgerowni Pasibus otworzy swój pierwszy lokal w Lublinie.

Pasibus to popularna sieć burgerowni stworzona przez Dawida Bojarojcia, Jana Kulisiewicza i Piotra Staszczyńskiego. Pierwszy foodtruck Pasibusa zaparkował jesienią 2013 r. we Wrocławiu. Szybko stał się kultowym miejscem na kulinarnej mapie miasta.

Nikt nie przypuszczał, że koncept po 6 latach urośnie do ponad 22 lokali w całej Polsce. Dziś restauracje Pasibusa znajdują się już w dziesięciu miastach, m.in. Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Olsztynie i Poznaniu. Kolejną lokalizacją jest Lublin.

pasibus lublin
Popularna sieci burgerowni Pasibus otworzy swój pierwszy lokal w Lublinie | materiały prasowe

PASIBUS W LUBLINIE

Pasibus w Lublinie otworzy się w centrum handlowym Vivo! Lublin przy Al. Unii Lubelskiej. Lokal zlokalizowany jest w strefie restauracyjnej Vivo! Lublin (+1) i jego otwarcie zaplanowano na piątek 20 grudnia na godz 9:00. Pasibus zajął miejsce po jednym z dotychczasowych najemców, a tym samym centrum handlowe umocniło swoją ofertę restauracyjną, w której znajdują się m.in. McDonald’s, Pizza Hut, Burger King czy Sphinx.

Co serwuje Pasibus?

Goście odwiedzający Pasibusa w Lublinie będą mogli spróbować takich burgerów jak np. klasyczny „Włoski Pastuch” (z dodatkiem rukoli, parmezanu i grillowanego boczku), „Bebek Junior” z autorskim sosem BBQ, ostry „Gonzales” z nachosami czy „Awokadus” z domowym guacamole.

W menu burgerowni można znaleźć także Pasi sałatki, zestawy dla dzieci, frytki i kulki serowe oraz napoje, w tym także własną markę piwa. Co miesiąc w karcie pojawia się także zupełnie nowa propozycja – Burger Miesiąca, któremu nazwę nadają klienci marki.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.