Popularna piosenkarka zagra koncert w nowej lokalizacji. Zmieni się również formuła koncertu

Koncert Natalii Przybysz w ramach trasy koncertowej TAM
Koncert Natalii Przybysz w ramach trasy koncertowej TAM | fot. Natalia Przybysz, facebook.com

Nie w Centrum Spotkania Kultur, a w Studio im. Budki Suflera w Radio Lublin odbędzie się koncert Natalii Przybysz. Zmieni się również formuła koncertu – widownia będzie stojąca.

Natalia Przybysz zmienia miejsce koncertu

Koncert Natalii Przybysz w ramach trasy koncertowej „TAM” towarzyszącej premierze nowego albumu artystki miał się odbyć w poniedziałek, 18 grudnia, w Centrum Spotkania Kultur. Na trzy dni przed wydarzeniem organizatorzy koncertu powiadomili o zmianie lokalizacji wydarzenia.

„Uprzejmie informujemy, że zaplanowany na 18.12 koncert Natalii Przybysz nie odbędzie się w CSK. Nowym miejscem wydarzenia jest Studio im. Budki Suflera w Lublinie. Wszystkie bilety z nową lokalizacją otrzymają Państwo do 17.12 do godz. 16:00” – czytamy w oświadczeniu organizatora koncertu.

O zmianie lokalizacji poinformowała swoich fanów również artystka.

„W porozumieniu z organizatorem informujemy, że zmienia się miejsce naszego poniedziałkowego koncertu. Zagramy o 20:00 w Studio im. Budki Suflera w Polskim Radio Lublin. Bilety zachowują ważność. Przepraszamy za niedogodności związane ze zmianą miejsca i czekamy na Was!” – napisała Natalia Przybysz.

Koncert na stojąco

Kolejną zmianą, jaka czeka osoby, które wybierają się na poniedziałkowy koncert Natalii Przybysz w Lublinie, jest formuła koncertu. W CSK koncert popularnej piosenkarki miał odbyć się na siedząco. W przypadku Studio im. Budki Suflera w Radio Lublin, widownia będzie stojąca.

„Wierzymy, że nowa formuła koncertu spotka się z Państwa aprobatą. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane ze zmianą miejsca. Do zobaczenia w poniedziałek” – piszą organizatorzy.

Bilety na koncert już się wyprzedały. Były dostępne w cenie 129, 149 i 169 zł.

Przypomnimy, w ostatnich dnia odwołano koncert Beaty Kozidrak i zespołu Bajm w Lublinie. O tym informowaliśmy tu: Odwołali koncert popularnej gwiazdy na dzień przed wydarzeniem. Organizatorzy wydali oświadczenie

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.