Odwołali koncert popularnej gwiazdy na dzień przed wydarzeniem. Organizatorzy wydali oświadczenie

Koncert Beaty Kozidrak i zespołu Bajm
Koncert Beaty Kozidrak i zespołu Bajm | materiały organizatora

W środę 13 grudnia w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie miał odbyć się koncert Beaty Kozidrak i zespołu Bajm. Na dzień przed wydarzeniem organizatorzy ogłosili jednak, że koncert się nie odbędzie. W oświadczeniu wytłumaczyli, skąd taka decyzja.

Koncert Beaty Kazidrak i Bajmu w Lublinie odwołany

Beata Kozidrak i zespół Bajm z bardzo romantycznym repertuarem w ramach trasy pt. Kocham Cię, piosenki o miłości miała zawitać do Lublina w środę, 13 grudnia, w Centrum Spotkania Kultur. Na dzień przed wydarzeniem okazało się, że koncert się nie odbędzie.

„Z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych koncert Beaty i Bajmu zaplanowany na 13 grudnia 2023 roku nie odbędzie się w planowanym terminie” – poinformował organizator w wydanym oświadczeniu.

Warto zaznaczyć, że jeszcze 9 grudnia Beata Kozidrak w udostępnionym nagraniu na swoim profilu zapraszała na koncert do rodzinnego Lublina.

„Zagramy przepiękny koncert. Będziemy dzielić się miłością przed świętami. Nie zabraknie pięknych ballad, które doskonale znacie, będzie chór i kwartet smyczkowy. Będzie podnośnie, ale też bardzo romantycznie” – mówiła Beata Kozidrak.

Koncert został odwołany. Co z biletami?

W oświadczeniu można przeczytać, że koncert został odwołany na dzień przed wydarzeniem.

„Informujemy, że na deklarację chęci zwrotu środków za bilety czekamy do 13.12.2023 do godz. 23:59” – czytamy.

O oświadczeniu pojawiła się również informacje o wyznaczeniu nowego terminu koncertu Beaty Kozidrak i zespołu Bajm w Lublinie na 2 grudnia 2024 r., jednak po dwóch godzinach ta informacja została usunięta.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. zamowiona do żymiańskiej ambasady. wiadomo – pan każe, sługa już zapierd…