Ponad dwa tygodnie utrudnień na ul. Zana. LPEC zajmie dwa pasy ruchu

Ulica Tomasza Zana w Lublinie
Ulica Tomasza Zana w Lublinie | fot. Mapy Google

Od najbliższej środy w związku z pracami przy modernizacji sieci ciepłowniczej, wyłączone z ruchu będą dwa pasy jezdni ul. Zana.

Przebudowa sieci ciepłowniczej – utrudnienia w ruchu na ul. Zana

LPEC informuje, że w związku z pracami modernizacyjnymi na sieci ciepłowniczej w dniach od 25 sierpnia do 10 września nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym przy ul. Zana na odcinku od Galerii Leclerc do Media Markt.

Utrudnienia będą polegały na wyłączeniu z ruchu drogowego dwóch pasów jezdni w kierunku ZUS. Do ruchu pojazdów w obu kierunkach będą wykorzystane równoległe dwa pasy jezdni w kierunku ul. Wileńskiej.

Na czas prowadzonych prac nastąpi likwidacja istniejącego przystanku autobusowego znajdującego się przy ul. Zana obok Galerii Leclerc. Tymczasowy przystanek zostanie przeniesiony bliżej ronda im. Nauczycieli Tajnego Nauczania.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.