Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Zbiórka już w tę niedzielę

Wielka uliczna zbiórka darów już w niedzielę. Z godziny na godzinę przybywa nowych sztabów i wolontariuszy akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę.

– Czekamy wyłącznie na dary rzeczowe: słodycze, żywność długoterminową, środki czystości, zabawki, nowe książeczki i artykuły piśmiennicze, które można i trzeba ofiarować dzieciom. Nie zbieramy pieniędzy – Ewa Dados, pomysłodawczyni akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę, dziennikarka Polskiego Radia Lublin.

Tegoroczna edycja to już dwudziesta czwarta edycja Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej.

– Mamy już zarejestrowanych 208 sztabów terenowych. Wciąż są potrzebni wolontariusze i kierowcy z samochodami – wyjaśnia Dados.

W Lublinie dary będą zbierane w 72 punktach od godz. 10 i potrwa do godz. 15. Część punktów na terenie miasta będzie w sklepach Stokrotka. W większości będą one wewnątrz budynku. Dodatkowo dary będą zbierane też w zabytkowym trolejbusie Ziutku.

(fot. Dominik Wąsik)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.