Pomagała innym, teraz sama potrzebuje pomocy. Pilnie potrzebna krew A Rh-

potrzebna krew

Pilnie potrzebna krew grupy A Rh- dla 60-letniej Jadwigi Nestorowicz przebywającej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym nr 1 przy ulicy Staszica w Lublinie.

Pani Jadwiga Nestorowicz z Lublina jest w trakcie chemioterapii, ma słabe wyniki krwi i potrzebna jest nowa krew. Najgorsze jest to, że jest jej potrzebna grupa krwi A Rh-, której na dziś są braki w bankach krwi.

– Niestety, nikt z rodziny nie ma takiej grupy i jesteśmy w tej sytuacji bezradni, dlatego prosimy o pomoc. Ciocia zawsze pomagała ludziom jak tylko mogła, a teraz sama potrzebuje tej pomocy – piszą najbliżsi Pani Jadwigi.

Szczególnie potrzebna jest krew A Rh-. Jednak grupa dawcy tak naprawdę nie ma znaczenia – krew będzie wymieniona na tą odpowiednią. Krew można oddawać w centrach krwiodawstwa (lista), zaznaczając, że jest ona dla Jadwigi Nestoriwicz, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 przy ulicy Staszica w Lublinie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.