Pomagał przy remoncie domu. Budowlaniec podejrzany o molestowanie dwóch dziewczynek

dom dziecka dziecko
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci zatrzymali 58-latka z powiatu łęczyńskiego, który jest podejrzany o molestowanie dwóch dziewczynek. Mężczyzna pomagał rodzicom ofiar przy remoncie domu.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek na terenie powiatu łęczyńskiego. Policjanci zostali poinformowani o molestowaniu przez starszego mężczyznę dwóch dziewczynek.

Z ustaleń wynika, że 58-latek z powiatu łęczyńskiego, który pomagał znajomym w pracach remontowych doprowadził dwie dziewczynki w wieku poniżej 15. roku życia do innej czynności seksualnej.

Mężczyzna jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali mężczyznę. Wczoraj 58-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Sąd orzekł wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Podejrzany trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące. Doprowadzenie małoletniego poniżej lat 15 do poddania się innej czynności seksualnej zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.