Polskie maszyny dla przemysłu spożywczego

przemysl2
Materiały prasowe

Używanie nowoczesnych maszyn w przetwórstwie spożywczym zwiększa wydajność przedsiębiorstwa, obniża koszty jego działalności, poprawia jakość gotowych produktów, przynosi wymierne zyski w postaci dochodów. Inwestowanie w urządzenia z polskim rodowodem, korzystanie z wiedzy i doświadczenia inżynierów i pomysłodawców jest więc rozsądnym działaniem, przynoszącym korzyści firmie.

Nowoczesne maszyny do przetwórstwa

W naszym kraju przedsiębiorstwem, w którym projektuje się i produkuje maszyny, jest Mega sp. z o.o. https://megabelzyce.pl/pl. Firma z Lubelszczyzny od 1996 roku stale ulepsza produkty własnego pomysłu i proponuje je zakładom, które zajmują się obróbką warzyw, owoców, grzybów, ziół, produkcją mrożonek, kiszonek, domowych przetworów i innych. Są to przede wszystkim zaawansowane urządzenia do mycia, obróbki, gotowania, pieczenia, cięcia, obierania, a nawet pakowania. Mega bazuje przede wszystkim na innowacyjnych pomysłach własnego zespołu projektantów, którzy stale współpracują z przetwórcami, poznając ich potrzeby i wymagania dotyczące sposobu obróbki warzyw i owoców oraz czynności, jakie codziennie wykonują, produkując swoje towary. Z urządzeń zaprojektowanych i wykonanych w Mega korzystają duże i małe zakłady przetwórcze, a także gospodarstwa domowe. Właściwie każdy zakład można wyposażyć w linię produkcyjną złożoną z maszyn Mega.

Projektowanie, badania i innowacje

Siłą Mega, zakładu specjalizującego się w dostarczaniu nowoczesnych maszyn dla przetwórstwa, są ludzie, którzy badają potrzeby, projektują urządzenia i wprowadzają innowacje w tych zakładach, które tego wymagają, ułatwiając pracę swoim klientom. Dzięki wsłuchiwaniu się w ich potrzeby mogą stworzyć projekt indywidualny, idealnie wpisujący się w ideę działalności konkretnego zakładu. Dzięki temu klient zyskuje wyjątkową maszynę przyspieszającą i ułatwiającą pracę, a to przekłada się na realne zyski.

Usługi obróbki metali

Ponieważ w Mega powstają skomplikowane maszyny, firma dysponuje zaawansowanymi urządzeniami do obróbki metali, także szlachetnych. Może więc dodatkowo świadczyć usługi gięcia, cięcia blach, frezowania tworzyw sztucznych, spawania stali, walcowania blach, obróbki strumieniowo-ściernej. Każda usługa wykonywana jest na najwyższym poziomie, a klient otrzymuje końcowy produkt stworzony idealnie według jego wytycznych i oczekiwań.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.