Polskie Linie Lotnicze LOT zawieszają na miesiąc połączenie z Lublina

Polskie Linie Lotnicze LOT
Samolot Bombardier-Q400 należący do LOT-u | fot. Port Lotniczy Lublin

Na miesiąc ma być zawieszone połączenie z Lublina do stolicy Izraela – Tel Awiw. To skutek strajku pracowników Polskich Linii Lotniczych LOT, który odczują pasażerowie przez najbliższe tygodnie.

Protest pracowników Polskich Linii Lotniczych LOT trwał kilkanaście dni, ale jego skutki mogą będą odczuwalne przez następne tygodnie. Firma odwołała wówczas niemal 3 proc. lotów, ściągała pracowników z urlopów, przełożyła zaplanowane szkolenia. Teraz musi to wyrównać.

Cięcia objęły jedno z dwóch połączeń realizowanych przez spółkę ze Świdnika. Ostatni lot z Lublina do Izraela zaplanowany jest na najbliższy czwartek. Kolejny na 26 grudnia. Bez zmian natomiast pozostaję rejsy do stolicy naszego kraju – Warszawy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.