PolskiBus wprowadza rezerwację miejsc

PolskiBus rezerwacja miejsc
PolskiBus rezerwacja miejsc

Koniec koszmaru dla podróżujących autokarami PolskiBus. Przewoźnik zapowiedział udostępnienie opcji rezerwacji miejsc w swoich kursach. Dodatkowo płatne będą miejsca „premium”, z udogodnieniami.

 

PolskiBus wprowadza właśnie rezerwacje miejsc. Przewidziano miejsca standardowe oraz „premium”, dla osób ceniących sobie dodatkowe udogodnienia. Dodatkowo płatne – za 5 zł – są miejsca przy przedniej szybie, stoliku i większą przestrzenią na nogi (przy schodach).

 

– Wprowadzając możliwość rezerwacji miejsc spełniamy największe życzenie naszych pasażerów. Jestem przekonany, że dzięki możliwości wyboru ulubionego miejsca w autokarze podróż będzie jeszcze przyjemniejsza i bardziej komfortowa – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

 

Jak zarezerwować miejsce w Polskim Busie?

Miejsca wybiera się standardowo przy zakupie biletu. PolskiBus uczula, że numer siedzenia nie jest zawarty w numerze rezerwacji. Aby odbyć podróż, należy kierowcy wskazać cały bilet – wydrukowany bądź wyświetlony na urządzeniu mobilnym.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.