PolskiBus uruchamia linię Warszawa – Lublin – Rzeszów

busss 660x400 e1414168684203

Finalnie PolskiBus uruchamia linię P17. Nowe połączenia są wyjściem naprzeciw wielu zapytaniom pasażerów z Lublina, Rzeszowa oraz Warszawy. Ich start planowany był od środy, 1 października 2014. Opóźnienie we wprowadzeniu tego połączenia spowodowane było wniesieniem odwołania na udzielone zezwolenia.


 

Już 16 października PolskiBus startuje z linią P17. Pasażerowie będą mieli do dyspozycji 9 połączeń dziennie pomiędzy Warszawą, a Lublinem oraz 5 połączeń na trasie Warszawa – Lublin – Rzeszów.

– Realizację nowych kursów możemy rozpocząć dzięki wielkiemu wsparciu naszych Klientów oraz decyzji Marszałka Województwa Mazowieckiego, który postanowił, że mimo wniesionego odwołania przewozy mogą być wykonywane, gdyż jest to uzasadnione interesem społecznym.

Opóźnienie we wprowadzeniu tego połączenia spowodowane było wniesieniem odwołania na udzielone nam zezwolenie przez Stowarzyszenie LEXMID. Stowarzyszenie BUS w swoim piśmie do Marszałka także sprzeciwiło się udzieleniu PolskiBus.com tego zezwolenia.

PolskiBus dziękuje klientom za wsparcie.

– Chcielibyśmy serdecznie podziękować za ogromne wsparcie, w szczególności ponad 11 000 podpisów pod petycją oraz za listy i pozytywne komentarze na naszym profilu na portalu Facebook. Jednocześnie gorąco dziękujemy za wsparcie środowiskom zrzeszającym osoby niepełnosprawne.

Bilety będą dostępne w cenie już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej

Na pokładach klimatyzowanych oraz komfortowych autokarów wchodzących w skład floty PolskiBus.com pasażerowie mają do dyspozycji uchylne, skórzane fotele, gniazdka elektryczne, bezpłatne Wi-Fi oraz toaletę.

fot. PolskiBus

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.