PolskiBus: Od piątku nowe połączenia m.in. z Zamościa, Tomaszowa Lubelskiego czy Biłgoraja

PolskiBus i AlbatrosBUS łączą siły na terenie Lubelszczyzny. Dzięki temu dojedziemy do 3 kolejnych miast. Pierwsze kursy będą realizowane już od 5 sierpnia.

AlbatrosBUS to już piąta po FlixBus, Arriva, Żak Express oraz Garden Service firma, która wzmacnia ofertę PolskiegoBusa.

– Z przyjemnością informuję, że kolejny przewoźnik dołącza do platformy PolskiBus.com. Przepiękne miasta, które dzięki temu wchodzą do naszej oferty są niezwykle atrakcyjne dla naszych Pasażerów. Od dawna otrzymywaliśmy prośby o rozbudowanie naszej siatki o dodatkowe kursy m.in. z Lublina – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

W pierwszym etapie współpracy oferta PolskiBus zostanie rozbudowana o pięć nowych miast, w ramach dwóch linii skomunikowanych w Lublinie i kończących się w Warszawie.

W ramach nawiązanej współpracy z AlbatrosBUS, klienci PolskiegoBusa zyskują nowe, atrakcyjne połączenia na Lubelszczyznę i Podkarpacie – do Przemyśla, Tomaszowa Lubelskiego, Jarosławia, Biłgoraja oraz Zamościa.

Współpraca będzie polegać na tym, że pasażerowie będą jeździć autobusami należącymi do AlbatrosBus. Autokary marki Setra, Scania i Bova są wyposażone w klimatyzację, Wi-Fi, toalety oraz gniazdka elektryczne. Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące tras. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji przesyłanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com.

Już wkrótce w ramach współpracy do oferty PolskiBus mają być włączone kolejne trasy.

(fot. mat. prasowe)

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Ciekawe kiedy busiarze przy wsparciu UM zablokuja polaczenie Polskiego Busa… .