PolskiBus łączy siły z BP Tour. Kursy z Lublina do Krakowa, Zakopanego i Władysławowa

Przewoźnicy PolskiBus i BP Tour łączą siły na terenie woj. lubelskiego. Dzięki nowej współpracy oferta PolskiBus.com z Lublina zostanie rozszerzona o 15 miast, w tym 6 zupełnie nowych: Puławy, Tarnów, Nowy Sącz, Sopot, Gdynię i Władysławowo.

Przewoźnicy połączyli siły na terenie Lubelszczyzny. Dzięki temu siatka połączeń z Lublina powiększa się na nowe miasta Polski.

– Z przyjemnością informuję, że lubelska firma BP Tour dołącza do naszej platformy integrującej przewoźników autokarowych – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Nowe linie powstałe dzięki współpracy PolskiegoBusa z BP Tour:

  • Lublin – Puławy – Radom – Kielce – Kraków
  • Lublin – Rzeszów – Tarnów – Nowy Sącz – Zakopane
  • Lublin – Puławy – Warszawa – Elbląg – Gdańsk – Sopot – Gdynia – Władysławowo

Wszystkie kursy realizowane będą przez autokary Mercedes Tourismo 350 i Scania Touring. Za przednią szybą pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące linii.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Fajnie, że wraca połączenie Lublin-Kraków, szkoda tylko, że cena za bilet wzrosła dwukrotnie…