PolskiBus. Dzieci do lat 6 pojadą za darmo. Promocja potrwa do końca roku

Do końca roku rodzice podróżujący Polskim Busem ze swoimi pociechami skorzystają ze specjalnej zniżki. Za przejazd dzieci do 6 lat zapłacą symboliczną złotówkę.

Aby skorzystać ze specjalnej oferty należy uprzednio zarezerwować przejazd. Na stronie internetowej przewoźnika, przy zakupie biletów przez wyszukiwarkę połączeń wystarczy spośród dostępnych ulg wybrać opcję „Komercyjna: 100% dziecko do 6 lat”.

– Przedłużamy naszą wyjątkową promocję umożliwiającą rodzinne podróżowanie w najlepszych cenach. To doskonała okazja, żeby wraz z pociechami odwiedzić rodzinę na święta lub wyjechać na sylwestra – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Klient może zakupić maksymalnie 9 biletów w jednej transakcji. Dziecko musi podróżować pod opieką osoby pełnoletniej, bez opiekuna nie zostanie wpuszczone na pokład autobusu. Bilet dla osoby dorosłej należy zakupić oddzielnie.

Promocja potrwa do końca grudnia 2016 roku. Dotyczy wyłącznie przejazdów indywidualnych na wszystkich trasach krajowych w ramach siatki połączeń PolskiBus.com oraz linii partnerskich Żak Express, BP Tour i Mobilis Group.

(fot. materiały prasowe)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.