Policyjny pościg ulicami Lublina. Porzucił auto i uciekł pieszo. Trwają poszukiwania

policyjny radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Kierowca mazdy, którego chcieli skontrolować policjanci, zamiast zatrzymać się, podjął próbę ucieczki. Na jednej z ulic porzucił samochód i uciekł pieszo. Na miejscu pracują policjanci i pies tropiący.

Kierowca uciekł policji pieszo

O tym zdarzeniu poinformował nas jeden z czytelników, który był dziś świadkiem policyjnego pościgu ulicami Lublina za samochodem marki Mazda.

„Na al. Piłsudskiego byłem świadkiem pościgu policji za samochodem. Pościg przebiegał al. Piłsudskiego, ul. Lubelskiego Lipca ’80, potem wjechali na teren parkingu stadionowego, dalej straciłem ich z oczu” – relacjonuje czytelnik Piotr.

Te informacje potwierdza kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Przed godz. 12 na ul. Wolskiej funkcjonariusze ruchu drogowego usiłowali zatrzymać do kontroli podejrzane pojazd. Kierowca mazdy nie tylko się nie zatrzymał, ale też rozpoczął ucieczkę ulicami Lublina.

Na ul. Dzierżawnej kierowca porzucił auto i uciekł pieszo w nieznanym kierunku. Na miejscu pracują policjanci, którzy próbują ustalić przyczynę ucieczki kierowcy. Funkcjonariusze sprawdzają pojazd, czy przypadkiem nie były nim przewożone zakazane substancje. Na miejscu jest również policyjny przewodnik z psem patrolowo-tropiącym.

Policjanci na razie nie udzielają szczegółowych informacji. Trwają poszukiwania zbiegłego kierowcy.

Aktualizacja: Policyjny pościg w Lublinie. Porzucił auto i uciekł pieszo. Został zatrzymany po kilku godzinach

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.