Policyjny pościg. Nie zatrzymał się do kontroli, przewoził poszukiwanego 55-latka

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Banaszek

Kryminalni ścigali kierowcę mazdy, który nie zatrzymał się do kontroli – powiedziała Anna Kamola z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. W aucie pasażerem był poszukiwany 55-latek.

Pościg w Krężnicy Jarej

O tym zdarzeniu zostaliśmy poinformowani przez jedną z Czytelniczek. Do zdarzenia doszło w piątek przed godz. 17. Policjanci kryminalni KWP w Lublinie posiadali informacje, że autem marki Mazda może poruszać się poszukiwany przez nich 55-latek.

Kierowca mazdy nie zatrzymał się do kontroli, więc policjanci ruszyli za nim w pościg. Finalnie samochód udało się zatrzymać w miejscowości Krężnica Jara. Pojazdem podróżowało trzech mężczyzn, w tym poszukiwany 55-latek.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Ma do odbycia wyrok 5 lat pozbawienia wolności. Kryminalni zatrzymali również 39-letniego kierowcę, który odpowie za niezatrzymanie się do kontroli drogowej i ucieczkę. Trzeci z mężczyzn został zwolniony do domu.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.