Policyjny nalot na zlot samochodowy w Lublinie. Efekt? 39 ujawnionych wykroczeń i 8 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych

Policjant kontrolujący kierowcę BMW
Policjant kontrolujący kierowcę BMW | fot. KMP Lublin

Na sklepowy parking, na którym odbywał się zlot samochodowy, organizowany przez miłośników motoryzacji wpadło kilka radiowozów policji. W trakcie działań policjanci ujawnili 39 wykroczeń i zatrzymali 8 dowodów rejestracyjnych.

Policjanci na zlocie fanów motoryzacji

Była to już kolejna akcja wymierzona w kierowców zakłócających spoczynek nocny. Policyjne działania skupiły się ujawnieniu kierowcach rażąco naruszających zasady bezpieczeństwa.

We wtorkowy (31.10) wieczór na terenie Lublina prowadzone były kontrole prędkości, sprawdzana była trzeźwość kierujących, stan techniczny pojazdów oraz głośność wydechów.

Policjantów oprócz na ulicach Lublina można było również spotkać na zlocie fanów motoryzacji, który odbył się z okazji Halloween na jednym z marketowych parkingów.

Policjanci podczas nocnych patroli skontrolowali 23 pojazdy i ujawnili 39 wykroczeń.

„Niezmiennie znaczna część naruszeń dotyczyła nadmiernej prędkości. W dalszym ciągu na ulicach miasta pojawiają się kierowcy z niedozwolonymi przeróbkami układu wydechowego pojazdów lub innymi niezgodnymi z prawem modyfikacjami” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Tego wieczoru policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne aż 8 kierowcom.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A to mieli nie robic miejsc postojowych dla mieszkańców bo banda rozkapryszonych gnojków chce pościgac się swoimi ,,furami😂😂🤦,, jak zostanie im jazda rowerem to siada na dupsko. Niech mamusi buczą przed oknami.

  2. Modyfikacje zwieksxzajace glosnosc oraz umozliwiajace strzelanie w tlumik powinny byc zdelegalizowane, powinno to byc uznane za przestepstwo.
    Kazdy tak przerobiony pojazd powinien miec zatrzymany dowod rejestracyjny z zakazem dalszej jazdy.
    Mandat za uzywanie tak przerobionego pojazdu powinien zaczynac sie od 10% rocznego dochodu sprawcy.