Policjanci złożyli niezapowiedzianą wizytę w mieszkaniu 34-latka z Lublina. Teraz ma spore kłopoty

Narkotyki w mieszkaniu 34-latka z Lublina
Narkotyki w mieszkaniu 34-latka z Lublina | fot. KPP Łęczna

Policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca Lublina, u którego w mieszkaniu znaleźli amfetaminę i marihuanę. Mężczyźnie może grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

Narkotyki w mieszkaniu 34-latka z Lublina

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie ustalili, że 34-letni mieszkaniec Lublina w miejscu swojego zamieszkania posiada narkotyki. W sobotę policjanci postanowili złożyć mu niezapowiedzianą wizytę. W mieszkaniu zastali kompletnie zaskoczonego „odwiedzinami” 34-latka.

Mężczyzna na widok funkcjonariuszy jeszcze próbował schować za pralkę woreczek z zawartością białego proszku. Policjanci mu w tym przeszkodzili. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli ponad 300 porcji dilerskich amfetaminy. Ponadto ujawnili niewielkie ilości marihuany.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Tam usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Następnie został doprowadzony do sądu, gdzie zastosowany został wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.