Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży telewizora. Ktoś rozpoznał go na nagraniu

68 95706

Sprawcą kradzieży telewizora z jednego z hoteli okazał się 25-letni mieszkaniec Lublina. Sprawca został zatrzymany dzięki informacji osoby, która rozpoznała go na nagraniu.

Do zdarzenia doszło 24 września na terenie jednego z hoteli przy ul. Bronowickiej w Lublinie. Sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę obsługi hotelu z jednego z pokoi ukradł telewizor. Właściciel lokalu wartość start oszacował na 900 zł. Policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widać wizerunek sprawcy oraz to jak okręca skradzioną rzecz w swoją kurtkę i wychodzi z hotelu.

W poniedziałek policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Lublina, który tydzień przed dokonaniem przestępstwa wyszedł z zakładu karnego, gdzie odbywał karę pozbawienia wolności za rozboje i kradzieże. Sprawca przyznał się do kradzieży, a skradziony telewizor sprzedał na targowisku.

Mężczyzna został zatrzymany dzięki anonimowej informacji przekazanej telefonicznie. Jedna z osób rozpoznała sprawcę kradzieży na upublicznionym nagraniu na jednym z portali internetowych. Teraz sprawcy grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

(źródło: policja)

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.