Policjanci zapukali do drzwi. Usłyszeli od chłopca, że nie ma nikogo w domu. Postanowili sami to sprawdzić

30-latek poszukiwany listem gończym ukrywał się przed policjantami
30-latek poszukiwany listem gończym ukrywał się przed policjantami | fot. KWP Lublin

Policjanci ustalili dom, w którym mógł ukrywać się poszukiwany listem gończym 30-latek. Poszukiwany nie otwierał drzwi, a na pytania policjantów odpowiadał chłopiec, który twierdził, że nikogo nie ma w domu.

30-latek ukrywał się w domu

Policjanci ustalili, gdzie przebywa poszukiwany 30-latek, jednak podczas próby zatrzymania nie otwierał drzwi. Zamiast tego zza drzwi policjantom odpowiadał chłopiec, który twierdził, że nikogo nie ma w domu.

Kryminalni nie dali wiary tym zapewnieniom. 30-latek widząc, że nie uniknie zatrzymania otworzył drzwi. Zatrzymany 30-latek został już doprowadzony do aresztu śledczego. Był wcześniej notowany za inne przestępstwa.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.