Policjanci weszli do mieszkania 54-latki na Tatarach. Znaleźli tam papierosy i alkohol

paczka papierosy
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci zabezpieczyli papierosy i alkohol bez polskich znaków akcyzy. Znajdowały się w mieszkaniu 54-latki na lubelskich Tatarach. Kobieta niebawem usłyszy zarzuty.

Papierosy i alkohol bez akcyzy w mieszkaniu 54-latki

W czwartek (27.01) operacyjni z 6. komisariatu przeprowadzili działania dotyczące handlu nielegalnymi papierosami i alkoholem. Z informacji operacyjnych wynikało, iż jednak z mieszkanek dzielnicy Tatary posiada papierosy bez polskich znaków akcyzy.

Podczas przeszukania w pomieszczeniu użytkowanym przez 54-latkę policjanci odnaleźli ponad 600 paczek papierosów oraz 85 litrów alkoholu bez polskich znaków akcyzy. Gdyby nielegalny towar trafił na rynek, to straty Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconych należności podatkowych wyniosłyby ponad 20 tys. zł.

Kobiecie grozi wysoka grzywna i przepadek nielegalnego towaru.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.