Policjanci weszli do mieszkania 42-latka. W pokoju ujawnili namiot z sadzonkami marihuany

namiot marihuana konopie indyjskie
Rozbił w pokoju namiot i uprawiał w nim marihuanę | fot. KPP Puławy

42-latek uprawiał konopie indyjskie w mieszkaniu. W specjalnie przygotowanym do tego namiocie policjanci znaleźli 16 doniczek z sadzonkami marihuany.

Na trop domowej uprawy wpadli funkcjonariusze z komendy powiatowej w Puławach. Gdy otrzymali informację, że w jednym z mieszkań może znajdować się marihuana od razu pojechali to sprawdzić.

W trakcie przeszukania mieszkania, policjanci znaleźli specjalnie przystosowany namiot, a w nim kilkanaście sadzonek konopi indyjskich. Ponadto, funkcjonariusze znaleźli susz marihuany, w ilości pozwalającej na wytworzenie ponad 300 dilerskich działek środka odurzającego.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Będzie odpowiadał za uprawę konopi innych niż włókniste i wytworzenie z nich środka odurzającego.

Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii, mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postanowieniem prokuratora 42-latek został objęty dozorem policji.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Czuję się teraz znacznie bezpieczniej! Ufff… teraz nikt już nie będzie rozbijał się na ulicach, bił, wyzywał. Nie będzie rozbitych butelek, hałasu i zgorszenia… a, nie, moment. To alkoholu. A tutaj co jest? A. To nic, nieważne.

  2. Normalnie sukces. Medal im dac albo osiem. Szkoda tylko ze nie zapobiegli wyplacie z bfg odszkodowania ofiarom skokow. 4 miliardy curva a oni lataja za trawka jakas jak zające