W ręce policjantów wpadł 52-letni mężczyzna, który ukrywał się przed organami ścigania. Wypatrzyli go kryminalni podczas patrolu na deptaku w Lublinie. Prosto z ulicy trafił do zakładu karnego.
Lublin. Zauważył go policyjny patrol
Do zdarzenia doszło w piątek (10.01) około godziny 10:40 na deptaku Krakowskiego Przedmieścia w Lublinie. Policjanci z Oddziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji, podczas rutynowego patrolu, zwrócili uwagę na mężczyznę, który swoim wyglądem przypominał poszukiwanego 52-latka.
Mężczyzna wraz z towarzyszem siedzieli na ławce na wysokości ul. Staszica. Podczas legitymowania przypuszczenia funkcjonariuszy się potwierdziły.
Mężczyzna, 52-letni mieszkaniec Lublina, był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Policjanci szybko podjęli działania – założyli mu kajdanki i odprowadzili do radiowozu. Zatrzymany został przewieziony bezpośrednio do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę 8 dni pozbawienia wolności.
ZDJĘCIA



Ważny temat? Prześlij newsa!
Czekamy na Wasze informacje, zdjęcia i filmy.
Bądź na bieżąco z Lublinem!
Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się w naszym mieście.
Najciekawsze wiadomości ze spottedlublin.pl znajdziesz w Google News!
Dodaj opinię