Policjanci ustalili, że 32-latek może mieć narkotyki. Weszli do jego mieszkania

Narkotyki w mieszkaniu 32-latka z Lublina
Narkotyki w mieszkaniu 32-latka z Lublina | fot. KMP Lublin

Kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową ustalili, że jeden z mieszkańców Lublina może mieć narkotyki. W jego mieszkaniu ujawnili marihuanę i amfetaminę.

Narkotyki w mieszkaniu 32-latka

Kryminalni z wydziału do walki z przestępczością narkotykową KMP ustalili, że 32-letni mieszkaniec Lublina może posiadać znaczne ilości marihuany i amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany pod koniec ubiegłego tygodnia.

Podczas przeszukania w miejscu jego zamieszkania policjanci odnaleźli marihuanę i amfetaminę o łącznej wadze blisko 50 gramów. 32-latek trafił do policyjnego aresztu. W prokuraturze usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków.

Decyzją lubelskiego sądu został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.