Policjanci przyszli z wezwaniem i… wyczuli marihuanę. Młodzi mężczyźni zatrzymani

joints marihuana
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Do 3 lat więzienia grozi dwóm mieszkańcom Zamościa, którzy zostali zatrzymani po tym, jak policjanci przyszli doręczyć jednemu z nich wezwanie na komisariat. W mieszkaniu mężczyźni palili marihuanę.

W piątek dzielnicowi z zamojskiej jednostki w czasie obchodu rejonu służbowego zapukali do mieszkania 24-latka, któremu mieli zostawić wezwanie do stawienia się na komendę.

Kiedy gospodarz otworzył drzwi mundurowi wyczuli unoszący się z wnętrza mieszkania charakterystyczny zapach marihuany. Postanowili wiec sprawdzić, czy młodzieniec nie posiada środków odurzających.

W wyniku przeszukania odnaleźli paczkę papierosów, w której wnętrzu znajdowało się foliowe zawiniątko z suszem roślinnym oraz szklaną lufkę. Badanie wykazało, że jest to marihuana.

Policjanci zbadali również 24-latka oraz jego 21-letniego kolegę pod kątem zawartości w organizmie substancji odurzających. Wynik był pozytywny. Narkotyki zostały zabezpieczone, a młodzieńcy zatrzymani w policyjnym areszcie.

Młodzi mężczyźni usłyszą zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To nieźli bandyci, żeby oni tak szybko znajdowali tych co gwałcą, porywają, zabijają.