Policja przyszła po zatrzymanego. Przeskoczył do sąsiadki na balkon, by uniknąć kary więzienia

balkon blok
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

57-letni poszukiwany przez sąd mężczyzna z Puław postanowił wyjątkowo ukryć się przed policją. Aby uniknąć aresztowania, przeskoczył na balkon mieszkania sąsiadki i schronił się pod kartonami. Po odnalezieniu przez kryminalnych został zatrzymany i skazany na 8 miesięcy więzienia za przestępstwa majątkowe.

Unikał kary, przyszli po niego kryminalni

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego puławskiej komendy odwiedzili jedno z mieszkań w mieście w poszukiwaniu mężczyzny, który uchylał się od wykonania zasądzonej mu kary. Stojący pod drzwiami do mieszkania policjanci słyszeli dźwięk, który nagle ucichł po zapukaniu do drzwi.

Kajdanki. Fot. BortN66 Shutterstock e1491585565894
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci spodziewali się ucieczki mężczyzny

Policjanci podejrzewali, że poszukiwany mężczyzna może próbować uciec przez okno, dlatego przygotowali się na tę ewentualność. Ich podejrzenia okazały się trafne, gdy funkcjonariusz obserwujący balkon 57-latka zauważył, jak ten przechodzi na sąsiednią werandę, po czym zniknął. Policjanci wkroczyli do tego mieszkania i zaskoczyli jego właścicielkę, odkrywając ukrytego pod kartonami mężczyznę. Zatrzymany 57-latek został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odsiedzi wyrok przez najbliższe osiem miesięcy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.