Policja poszukuje złodziei kurtek. Kto ich rozpoznaje?

Policjanci  poszukują sprawców kradzieży trzech kurtek, które zostały skradzione z jednego ze sklepów centrum handlowego przy ul. Lipowej. Straty oszacowane zostały na około 3 tys. złotych.

Kradzież miała miejsce 17 lutego b.r. Ze zgłoszenia przyjętego przez policjantów z IV komisariatu wynika, że w godzinach 18.00-20.00 tego dnia do jednego ze sklepów z markową odzieżą mieszczącego się w centrum handlowym przy ul. Lipowej weszło trzech mężczyzn i kobieta.

Cała czwórka zaczęła przymierzać w tym samym czasie ubrania. Celowo jedna z tych osób zagadnęła pracownicę w celu odwrócenia jej uwagi. W sumie łupem sprawców kradzieży padły trzy kurtki o łącznej wartości około 3 tys. złotych.

Ktokolwiek rozpoznaje te osoby na załączonych zdjęciach, proszony jest o kontakt z Komisariatem IV Policji w lublinie pod nr. tel.: 81) 535 48 00 lub 997/112.

fot. materiały policji

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.