Policja poszukuje terrorysty z Berlina. Tunezyjczyk poszukiwany listem gończym

Niemiecka policja prosi o pomoc w poszukiwaniach obywatela Tunezji podejrzewanego o udział w zamachu w Berlinie. 100 tysięcy euro za pomoc w schwytaniu zamachowca.

Tunezyjczyk Anis Amri jest podejrzewany o udział w tragicznym zamachu w Berlinie. Do zdarzenia doszło 19 grudnia w berlińskiej dzielnicy Charlottenburg. Rozpędzona ciężarówka prowadzona przez terrorystę wjechała w tłum ludzi. Zginęło 12 osób, w tym Polak, do którego należała ciężarówka.

Mężczyzna ma 24 lata i jest obywatelem Tunezji. Wzrost 178 cm, ok. 75 kg wagi, ciemne włosy, brązowe oczy, posługuje się dobrze językiem niemieckim, był ubrany w ciemną odzież, jasne buty i miał na sobie biały szal.

Wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu poszukiwanego proszone są o kontakt z policją niemiecką pod numerem +49 (0) 800-0130110 lub z dyżurnym Komendy Głównej Policji pod nr tel.: 22 601 21 63 lub z najbliższą jednostką Policji w kraju pod nr 997 lub 112.

1-224786

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.