Pokłócili się o kobietę. W czasie bójki wyciągnął nóż i dźgnął nim 19-latka

68 158410
Podczas bójki dźgnął nożem 19-latka | fot. KPP Kraśnik

Do aresztu trafił 22-letni mieszkaniec powiatu janowskiego, który podczas bójki sięgnął po nóż i dźgnął nim 19-latka. Z rozbitą głową i kłutą raną trafił do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w trakcie towarzyskiego spotkania w gm. Szastarka, doszło do kłótni i bójki mężczyzn. Po zakończeniu bójki, z rozbitą głową poszkodowany 19-latek został przewieziony do szpitala w Janowie Lubelskim przez swoich kolegów. Dopiero w szpitalu okazało się, ze poza rozbitą głową posiada groźną dla życia ranę kłutą od noża. Szpital natychmiast powiadomił o tym zdarzeniu policję.

Do ustalenia okoliczności zostały zatrzymane wszystkie osoby uczestniczące w spotkaniu. Po przesłuchaniach świadków zajścia okazało się, że do bójki pomiędzy młodymi mężczyznami doszło po kłótni o przebywającą w towarzystwie kobietę. Zatrzymany, 22-letni mieszkaniec powiatu janowskiego odpowie za spowodowanie obrażeń skutkujących naruszeniem narządu ciała i rozstrojem zdrowia powyżej dni 7 grozi za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.