Pokłóciła się z chłopakiem. 17-latka wbiegła wprost pod jadący samochód

68 116816
Tomaszów Lubelski potrącenie wbiegła pod samochód

17-latka z Tomaszowa Lubelskiego pokłóciła się z chłopakiem. W środku nocy, w nerwach, wybiegła na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód. Została potrącona.

 

Całe zdarzenie miało miejsce kilka metrów od przejścia dla pieszych na ul. Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez monitoring miejski.

 

Na nagraniu widać jak w pewnym momencie kobieta wybiega z chodnika na jezdnię. Pech chciał, że wtargnęła wprost pod nadjeżdżający samochód. Kierowca (31 l.) nie miał najmniejszych szans na uniknięcie potrącenia. Dziewczyna odbiła się od boku auta, przeleciała kilka metrów w powietrzu i spadła na ulicę.

 

Jak ustalili policjanci między 17-latką i jej chłopakiem doszło do kłótni. Mieszkanka gm. Józefów była przytomna, ale kontakt z nią był utrudniony. Czuć było od niej alkohol, dlatego została pobrana krew do badań.

 

17-latka miała bardzo dużo szczęścia bo wyszła z tego z ogólnymi potłuczeniami ciała.

 

Wideo

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.