Pojedziemy z Lublina do Pragi, Katowic, Kielc i Krakowa

polskibus

PolskiBus cieszy się bardzo dużą popularnością. Ponad 10 000 000 pasażerów przewiezionych przez trzy i pół roku. Nowe krajowe i międzynarodowe połączenia planowane z Lublina. Ogromną popularnością cieszy się nowa linia P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów na którą zostało sprzedanych ponad 16 000 biletów, a w planach są kolejne, nowe linie łączące Lublin m.in. z Kielcami, Katowicami, Krakowem i Pragą.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nowa linia P7, podobnie jak niedawno uruchomiona linia P8 Warszawa – Białystok – Wilno cieszy się ogromną popularnością. Od momentu startu nowej linii P7, w okresie od 16 października do 4 listopada sprzedaliśmy ponad 16 000 biletów!
 

Ze względu na bardzo dużą popularność linii P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów PolskiBus wdraża w życie nowe połączenia z Lublina.

– Obserwując rosnące zapotrzebowanie już wkrótce zamierzamy wprowadzić kolejne połączenia z Lublina. Zezwolenia na nowe trasy zostały złożone co oznacza, że w momencie ich uruchomienia Lublin będzie połączony z pięcioma głównymi miastami w Polsce: Warszawą, Kielcami, Rzeszowem, Krakowem i Katowicami oraz z zagraniczną lokalizacją – Pragą. Mamy nadzieję, że nowe trasy zostaną już wkrótce uruchomione.
 

PolskiBus.com od momentu wejścia na rynek w czerwcu 2011 roku sprzedał już ponad 10 000 000 biletów. Rekordowo duża liczba sprzedanych biletów wynika ze stale rosnącego zainteresowania komfortowymi przewozami w przystępnej cenie. Tygodniowo z naszych usług korzysta ponad 100 000 osób. Do tej pory w Polsce udało się utworzyć ponad 800 miejsc pracy. Sukces PolskiBus.com jest wynikiem unikatowego podejścia do potrzeb pasażerów, wysokiego standardu usług a także bardzo atrakcyjnych cen biletów zaczynających się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

Podsumowanie:

PolskiBus.com planuje uruchomienie nowych krajowych oraz międzynarodowych połączeń z Lublina na poniższych trasach:

  • Lublin – Kielce – Kraków

  • Lublin – Rzeszów – Kraków – Katowice – Praga

  • Nowa linia Warszawa – Lublin – Rzeszów cieszy się ogromną popularnością – już 16 000 sprzedanych biletów

  • Ponad 20 000 klientów wsparło inicjatywę popierającą uruchomienie linii P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów podpisując się pod apelem

W ciągu 3,5 roku działalności na polskim rynku PolskiBus.com:

  • Sprzedał ponad 10 000 000 biletów

  • Przewozi 100 000 pasażerów tygodniowo

  • Stworzył ponad 800 miejsc pracy w całej Polsce

fot. PolskiBus.com

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.