Pogrzeb Tomasza Wójtowicza w Lublinie. Sprawdź utrudnienia w ruchu

Radiowóz stojący przed Kurią Metropolitalną
Radiowóz stojący przed Kurią Metropolitalną | fot. Dominik Wąsik

W sobotę w Lublinie odbędą się uroczystości pogrzebowe Tomasza Wójtowicza. Msza pogrzebowa w Archikatedrze Lubelskiej rozpocznie się o godz. 12.00 a pogrzeb na cmentarzu przy ul. Lipowej. Mogą się pojawić czasowe utrudnienia w ruchu.

Pogrzeb Tomasza Wójtowicza. Będą utrudnienia w ruchu

W sobotę (5.11) odbędą się uroczystości pogrzebowe Tomasza Wójtowicza i będą miały charakter państwowy. Rozpocznie je msza pogrzebowa, która zostanie odprawiona o godz. 12.00 w Archikatedrze Lubelskiej. Tomasz Wójtowicz spocznie na cmentarzu przy ul. Lipowej w Alei Zasłużonych.

Po zakończonej mszy ulicami miasta przejdzie kondukt żałobny. Uczestnicy uroczystości wyruszą około godz. 13.30 z pl. Katedralnego i przejdą ulicami: Królewska – plac Łokietka – Krakowskie Przedmieście (deptak) – Plac Litewski – Lipowa – Ofiar Katynia – Obrońców Pokoju – Biała.

Przejście ulicami odbędzie się przy całkowicie wstrzymanym ruchu drogowym przez policję. Tym samym mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu.

Zobacz także: Nie żyje Tomasz Wójtowicz, legenda polskiej siatkówki. Odszedł po ciężkiej chorobie

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.