Pogoń za poszukiwanym. Zdesperowany 43-latek próbował zdjąć koszulkę

Kajdanki. Fot. BortN66 Shutterstock e1491585565894
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjant będąc w czasie wolnych od służby rozpoznał i zatrzymał poszukiwanego 43-latka. Wcześniej musiał za nim przebiec kilkaset metrów, bo 43-latek rzucił się do ucieczki. Zdesperowany próbował zdjąć koszulkę, za którą trzymał go policjant.

43-latek zatrzymany po pościgu

Do zdarzenia doszło w piątek (18.06) przed godz. 14 w rejonie skrzyżowania ulic Fabrycznej i Bronowickiej w Lublinie. Policjant będący na wolnym od służby rozpoznał znanego mu mężczyznę, który był poszukiwany przez VI komisariat.

„43-latek poszukiwany był trzema podstawami, w tym listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie. Do odsiadki miał zasądzone łącznie ponad 1 rok i 9 miesięcy za popełnione przestępstwa” – mówi podkom. Anna Kamola z biura prasowego KWP w Lublinie.

Policjant ruszył w jego kierunku by go zatrzymać, a o fakcie natychmiast powiadomił będących w służbie kolegów z komisariatu. 43-latek nagle rzucił się do ucieczki. Po kilkuset metrach policjant dogonił uciekiniera. Mężczyzna był agresywny,  zaczął się szarpać i próbował się wyrwać.

„Poszukiwany tak zaciekle bronił swojej wolności, że nawet próbował zdjąć koszulkę, za którą trzymał go funkcjonariusz. To mu się jednak nie udało, bowiem mundurowy w jednej chwili obezwładnił 43-latka” – dodaje podkom. Kamola.

Po kilku minutach na miejsce przyjechał wezwany przez policjanta patrol, którzy zatrzymał poszukiwanego i przewiózł go na komisariat. Wkrótce 43-latek trafi do Zakładu Karnego, gdzie czeka go zasądzona odsiadka.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.