Pogoda w woj. lubelskim. Nadciągają burze, deszcze i grad

Gwałtowne burze połączone z gradobiciami, ulewami i wiatrem osiągającym w porywach nawet do 70 kilometrów na godzinę przejdą naszym regionem. Przed nami ochłodzenie.

Przez Polskę przechodzi deszczowy front atmosferyczny. Po jego przejściu nad całym krajem zrobi się chłodniej.

Wtorek

Wtorek upłynie pod znakiem bardzo niespokojnej aury. Nad Polską przejdą gwałtowne burze połączone z gradobiciami, ulewami i wiatrem osiągającym w porywach nawet do 70 kilometrów na godzinę.

Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu do 25 mm, oraz porywami wiatru do około 70 km/h. Lokalnie grad. Burze najmniej prawdopodobne będą w południowo-wschodniej części województwa Lubelskiego – informuje synoptyk Michał Ogórek.

Środa

Środa przyniesie załamanie pogody. Wyraźnie się ochłodzi i bardzo mocno popada w naszym regionie. Termometry wskażą maksymalnie do 17 stopni Celsjusza.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.