Pogoda. Uwaga, nadciągają upały! Nawet 31 stopni w dzień i 17 w nocy

termometr temperatura
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed upałami, które będą nam towarzyszyć przez najbliższe dni.

Wysokie temperatury w całym województwie lubelskim

W Lublinie i województwie lubelskim prognozuje się upały pierwszego stopnia. Temperatura maksymalna w dzień może wynieść od 28°C do 31°C. Temperatura minimalna w nocy sięgać będzie od 13°C do 17°C. Ostrzeżenie obowiązuje w okresie od 18 czerwca g. 13.00 do 19 czerwca, g. 20:00.

„Prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień od 28°C do 31°C. Temperatura minimalna w nocy od 13°C do 17°C” – mówi Dorota Pacocha z Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych – Wydział w Warszawie.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.