Pogoda na Wszystkich Świętych 2018. Prognoza pogody na 1 i 2 listopada

wszystkich świętych
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Prognoza pogody na Wszystkich Świętych 1 listopada i 2 listopada nas zaskoczy. We Wszystkich Świętych w Lublinie i regionie termometry pokażą nawet 22 stopnie Celsjusza.

Wiele wskazuje na to, że ostatnie dni października i początek listopada będą wyjątkowo ciepłe. Wszystko za sprawą bardzo ciepłego powietrza pochodzenia zwrotnikowego, które zaczęło do nas napływać z południa.

Pogoda na ostatni dni października i początek listopada

Po bardzo deszczowej niedzieli oraz deszczowym w wielu miejscach poniedziałku i wtorku, środa i czwartek zapowiadają się pogodnie. Dopiero w nocy z czwartku na piątek na krańcach zachodnich naszego kraju mogą pojawić się opady deszczu, które w kolejnych godzinach przemieszczać się będą powoli z zachodu na wschód.

Według prognoz synoptyków IMGW najcieplejszy będzie wtorek [30 października], kiedy to termometry niemal w całym kraju pokażą od 17 do 20 stopni Celsjusza, a na Lubelszczyźnie miejscami nawet około 21, 22 st. Celsjusza.

Wtorek będzie też wietrzbnym dniem. Porywy w całym kraju mogą dochodzić 60-70 km/h. Wiać będzie z południowego wschodu i południa.

Prognoza pogody na Wszystkich Świętych [1 listopada 2018]

W czwartek, 1 listopada, czeka nas pogodny dzień. Na Lubelszczyźnie prognozuje się temperaturę w wysokości około 19 stopni Celsjusza. W nocy słupki rtęci pokażą dwanaście stopni powyżej zera. Nie będzie padać. Dzień Wszystkich Świętych w województwie lubelskim będzie lekko wietrzny.

Prognoza pogody w Zaduszki [2 listopada 2018]

W piątek, 2 listopada będzie trochę chłodniej. Temperatura na Lubelszczyźnie w ciągu dnia wyniesie 16 stopni powyżej zera. W nocy możemy się spodziewać temperatury na poziomie dziesięciu stopni na plusie. Tego dnia na niebie pojawią się chmury, z których miejscami może popadać.

Czytaj także: 12 listopada dniem wolnym od pracy. Kto będzie miał wolne?

Źródło: IMG-PIB

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.