Pogoda na tydzień w Lublinie. Sprawdź, jaka pogoda w dniach 31 maja – 6 czerwca

pogoda słońce
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Pogoda tygodniowa dla Lublina pozwoli ci lepiej zaplanować nadchodzący tydzień. Sprawdź prognozę pogody na najbliższe 7 dni. Poniżej prezentujemy tygodniową prognozę pogody dla Lublina, poczynając od poniedziałku (31.05), aż do niedzieli (06.06).

Za sprawą napływającego z północy i północnego wschodu Europy chłodnego powietrza, początek tygodnia będzie jeszcze dość chłodny, jednak z dnia na dzień napływające do Polski powietrze będzie cieplejsze, a temperatura będzie stopniowo rosła. Od czwartku już niemal w całym kraju powinna przekraczać 18°C. Do końca tego tygodnia upałów jednak nie widać.

Pogoda na tydzień w Lublinie do 6 czerwca

W poniedziałek (31.05.2021) w Lublinie na ogół będzie pogodnie. Słońce przeplatać się będzie z chmurami, lokalnie może popadać przelotny deszcz. W Lublinie termometry w najcieplejszym momencie dnia pokażą 15°C.

Wtorek (01.06.2021) w Lublinie upłynie pod znakiem małego i umiarkowanego zachmurzenia. Temperatura maksymalna prognozowana jest do 15°C.

W środę i czwartek (2-3.06.2021) bardzo podobny typ pogody. Rano zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna od 16 do 17°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-wschodni.

W piątek, sobotę i niedzielę (4-5-6.06.2021) będzie napływało nieco cieplejsze i wilgotne powietrze ze wschodu i południowego wschodu Europu. Przyniesie to wzrost temperatury w ciągu dnia, ale również silniejsze opady deszczu w burzach. Dodatkowo możliwe opady gradu. Temperatura w ciągu dnia w Lublinie wyniesie około 18-21°C. Wiatr nadal będzie wschodni, chwilami północno-wschodni. W czasie burz porywisty.

Źródło: IMGW

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.