Pogoda na jutro – 24 kwietnia. Środa upłynie pod znakiem opadów deszczu. Pojawią się też burze [PROGNOZA]

opady deszczu parasol
Opady deszczu | fot. Dominik Wąsik

Pogoda na jutro, czyli na środę 24 kwietnia. W dzień popada deszcz. Lokalnie mogą wystąpić też burze. Termometry w ciągu dnia pokażą maksymalnie 12 stopni. Prezentujemy prognozę pogody dla województwa lubelskiego.

Pogoda na noc 23/24.04

W nocy z wtorku na środę (23/24.04) zachmurzenie duże. W drugiej jej połowie postępujące od południa opady deszczu. Temperatura minimalna od 6°C do 8°C. Wiatr słaby, po północy wzmagający się do umiarkowanego, miejscami porywistego, wschodni i północno-wschodni.

Pogoda na jutro – środa, 24.04

W dzień w środę (24.04) zachmurzenie całkowite. Opady deszczu, okresami o umiarkowanej intensywności. Na południu możliwe burze. Suma opadów do 10 litrów na metr kwadratowy. Temperatura maksymalna od 9°C do 12°C. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków zmieniających się. W trakcie burz możliwe porywy do 60 km/h.

W nocy ze środy na czwartek (24/25.04) zachmurzenie całkowite. Opady deszczu. Temperatura minimalna od 3°C do 6°C. Wiatr słaby i umiarkowany, początkowo zmienny, później południowo-zachodni.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.